Centrum Transportu Toruń
Centrum Transportu Toruń
Centrum Transportu Toruń

Transfery na lotnisko Toruń

W naszej codziennej pracy obsługujemy również transfery na lotniska i do portów na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Nasze busy bądź autobusy dowiozą Państwa bezpiecznie i komfortowo na wskazane lotnisko. Trasę planujemy w taki sposób, by bez zbędnego pośpiechu i stresu, dotarli Państwo na samolot.

Osoby odbieramy z adresów prywatnych, hoteli, dworców, firm – z praktycznie każdego miejsca. Do każdego transferu podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę liczbę osób i odległość, którą mamy do pokonania.

Przed każdym transferem dobierzemy odpowiedni do liczby pasażerów i bagaży samochód, w którym komfortowo dotrą Państwo do celu.

Centrum Transportu dysponuje szerokim wachlarzem pojazdów, rozpoczynając od samochodów osobowych poprzez busy i autobusy na autokarach kończąc.

Odpowiedni pojazd pozwoli Państwu na bezpieczny i wygodny przejazd na wskazane lotnisko bądź do wybranego portu. Zadbamy o to, by czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo od momentu wejścia do podstawionego przez nas środka transportu, aż do momentu osiągnięcia miejsca docelowego.

Nasi pasażerowie i ich bagaże, przez cały czas podróży z Centrum Transportu, są objęci ubezpieczeniem.

projekt i realizacja: Webtom.pl © 2016 | strony www Piła