Centrum Transportu Toruń
Centrum Transportu Toruń

Transport ekspresowy Toruń

Centrum Transportu przyjmuje również zlecenia na transport ekspresowy do 2 ton na terenie Polski jak i do krajów Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe zamówienia dotyczące przesyłek krajowych jak i zagranicznych w czasie niedłuższym niż 24 godziny od momentu załadunku samochodu.

Posiadając kilkanaście aut w ciągłym ruchu jesteśmy w stanie podstawić auto do załadunku w bardzo krótkim czasie, niezależnie od tego czy miejsce znajduje się na terenie Polski czy jednego z krajów Unii Europejskiej. Bezpośrednio po załadunku przewozimy towar pod wskazany adres na terenie Polski, bądź jednego z krajów Unii Europejskiej.

Zdobywane przez lata doświadczenie, wykwalifikowani i przede wszystkim doświadczeni kierowcy, bezpiecznie i na czas przewiozą Państwa ładunek. Dzieki wyposażeniu naszych aut, bezpośrednio po rozładunku otrzymają Państwo dokumenty potwierdzenia odbioru drogą elektroniczną. Nasze auta wyposażone są w systemy monitorujące pojazd jak i przewożony ładunek. Każdy ładunek na czas transportu jest ubezpieczany do kwoty 500 tys. złotych.

projekt i realizacja: Webtom.pl © 2016 | strony www Piła